אופטומטריסט
 

Google

רשת אתר

דף הבית

עדשות מגע

משקפי שמש

דרושים

קח תן

סוכנים

מולטיפוקל

בדיקות ראייה

ניתוחי לייזר

משקפי ראיה

ראיה ירודה

אופטומטריסטים

סלבס במשקפיים

 מילון מונחים

לימודי אופטומטריה

דגמי 2008

כתבות

צוות המומחים

אודות

קישורים

צור קשר

 

      משקפי שמש ווג קיץ 2009  
 

הבשורות האופנתיות של המותג הבינלאומי  VOGUE לקיץ 2009 מחמיאות לכל מבנה פנים, עם מסגרות משקפיים מעוצבות מפלסטיק או ממתכת קלה. גם אשת הקריירה וגם נערת המסיבות ימצאו את המודל המושלם. משקפיים עגולים או מרובעים,בצבעים בהירים או חמים, בסגנון ג’קי אונסיס או טייסים -VOGUE YOURSELF
 

משקפים קיץ 2009

מעבר לזמן
מודל המשלב מסגרת דקה ועדשות גדולות, מעוגלות מעט בפינות, ומאופיין בעיצוב קלאסי על זמני. המסגרת עשויה ממתכת קלה מאוד ולכן מצטיינת בנוחות מקסימלית. המודל מוצע בצבעי זהב, שחור, ברונזה וסגלגל. פריט חובה לאוסף משקפי השמש!

 

משקפי שמש טייסים

יוניסקס קלאסי
מודל טייסים בעל עדשות קמורות, מוטות רחבים, ואלמנט V מיוחד בחיבור בין המוט לעדשה.מודל יוניסקס בצבעים הקלאסיים - שחור, חום, כסוף ומוזהב - ובשילוב עם
עדשות רגילות ועם עדשות מדורגות.

 

 

משקפי שמש 2009

מרובע וטרנדי
משקפיים מרובעים וגדולים אך לא שגרתיים, בזכות אלמנט המגרעת בצידי העדשה )בחיבור עם מוטות המשקפיים( המוסיף לה שיק עדכני. המודל מוצע במגוון צבעים: לבעלות עור בהיר יתאימו מסגרות בגוונים בהירים ולבעלות עור כהה מומלצות מסגרות בצבעים חמים. הצבע המוביל בקולקציות 2009 הוא הצבע הסגול, והוא מומלץ במיוחד במודל זה בשל העדשות הסגולות המדורגות,המשוות לו מראה מסתורי.

 

משקפי מולטיפוקל

נגיעה אלגנטית
מודל אלגנטי במיוחד המשלב מוטות פלסטיק וחזית מתכת, ומיועד לנשים המחפשות עיצוב נקי ואופנתי.ייחודו של המודל הוא ב”אלמנט המגרעת” בצידי העדשות, ובעיצוב המעניין של מוטות המשקפיים המתהדרים בשיבוץ יוקרתי של אבנים זעירות. המודל מוצע במגוון צבעים ובשתי מידות שונות והוא אף מתאים לעדשות מולטיפוקל.

משקפי שמש  גקי אונסיס

או, ג’קי!
מודל פלסטיק עגול בסגנון ג’קי אונסיס, המשלב “משחקי גלים” בחזית המשקפיים. השקעה מיוחדת נעשתה בעיצוב מוטות המשקפיים - עבים ובעלי נוכחות אך עם טאץ’ יוקרתי בזכות שיבוץ קריסטל סברובסקי. לצד הצבעים הקלאסיים, המודל מוצע בסגול אופנתי ובבורדו נשי.

 

משקפי ראיה

שיק רענן
משקפי הראייה הפכו כבר מזמן לאקססורי אופנתי, ומסגרות הפלסטיק תופסות תאוצה בזכות הנוחות שלהן והעובדה שהן מאפשרות משחקי צבעים אינסופיים. בתמונה מודל צעיר ורענן שמוצע במגוון רחב של צבעים ושילובי גוונים, ביניהם צבעים עזים כסגול ואדום, וכן בשתי מידות להתאמה לסוגים שונים של מבנה פנים. למודל מוטות רחבים המשלבים משחק בין הגוונים ואת האות V משובצת באבנים עדינות, המעניקות לה שיק עדכני.

 

 
 

 

 

 

 

 

מתוך מוסף משקפי השמש – "את" מרץ 2009