אופטומטריסט
 

Google

רשת אתר

דף הבית

עדשות מגע

משקפי שמש

דרושים

קח תן

סוכנים

מולטיפוקל

בדיקות ראייה

ניתוחי לייזר

משקפי ראיה

ראיה ירודה

אופטומטריסטים

סלבס במשקפיים

 מילון מונחים

לימודי אופטומטריה

דגמי 2008

כתבות

צוות המומחים

אודות

קישורים

צור קשר

 

      משקפי שמש ווג  2011  
 


דוגמנית העל קייט מוס
נבחרה להוביל זאת העונה הראשונה
את קמפיין מותג משקפי השמש והראייה "VOGUE"העולמי, עליו השתכרה
כ-2 מיליון דולר!
סלוגן הקמפיין הוא SHE'S IN VOUGE
כל התמונות לפניכם !

משקפי שמש ווג 2011

הטופ מודל קייט מוס, נבחרה להוביל לראשונה את מותג משקפי השמש "VOGUE". את הקמפיין האחרון של המותג הובילו 6 פרזנטוריות אנונימיות שנבחרו בתחרות מכל העולם, ולפני הובילו את המותג דוגמניות על כדריה וורבוי וג'יזל, שהאחרונה ליוותה את המותג כ-3 שנים.

הקולקציה העונה מציעה מגוון רחב של מודלים אופנתיים, בעלי עיצובים וגוונים שונים, כאשר הגוונים השולטים בקולקציה, לצד צבעי השחור והחום הקלאסיים, הם צבעים לוהטים - סגול, אדום, קרם, לבן, וכו' גוונים שונים של זהב וכסף.
כל המודלים שנבחרו בקפידה להצטלם בקמפיין הן בחירה אישית של מוס.
הקולציה תהיה משווקת בחנויות וברשתות האופטיקה המובחרות ברחבי הארץ וכחלק מתהליך התמיכה במותג תשקיע חברת "לוקסאוטיקה ישראל"
כחצי מליון ₪ בקמפיין חלונות ראווה ונראות בנקודות המכירה ובפרסום במגזיני אופנה,כמו כן תושקע פעילות אינטרנטית מגוונת עם קהל המטרה הצעיר והאופנתי.

נועה ישר-אל מנהלת שיווק לוקסוטיקה ישראל מוסרת : - " VOUGE הינו מותג אסטרטגי בפורטפוליו של לוקסוטיקה ישראל. הוא אהוב ע"י הקהל הישראלי ומספק את הצורך למשקפיים טרנדיים במחירים לא יקרים.
סלוגן הקמפיין משקף את הסטייל המזוהה עם קייט מוס וחיבורה האישי למותג המוביל".קייט מוס, הדוגמנית האנגלייה היפיפייה בת ה-36, הינה דוגמנית בינלאומית מוערכת בעולם, אשר החלה את קריירת הדוגמנות שלה כבר בגיל 14 ומאז שומרת על מעמדה כאחת מהדוגמניות המוכרות והמרוויחות ביותר בעולם, והובילה ומובילה קמפיינים למותגים כמו "טופ שופ" וורסאצ'ה" "בולגרי", "אייג'נט פרובוקאטור", "איב סן לורן", "דונה קארן", "רימל", "דייויד יורמן" ועוד.


על מותג האופנה "ווג"
מותג משקפי השמש "VOGUE" נולד בשנת 1973 וזכה לשם המיוחס של מגזין האופנה הנמכר ביותר בעולם. בשנת 1990 התמזג המותג לחברת לוקסאוטיקה, המובילה בעולם בתחום המשקפיים, ומאז הוא לא מפסיק לחדש עם קולקציות עשירות ואופנתיות מדי עונה. הקונספט המנחה של "ווג" הוא שמשקפי שמש הם אביזר אופנתי לכל דבר, ולכן המודלים יעוצבו תמיד ברוח הטרנדים השולטים, ובמגוון רחב של צבעים וצורות.
וכמובן, בלי ליפסטיק  הכל נראה שונה , מומלץ ושווה להשלמת ההופעה 


משקפי שמש ווג
 

אז אם חשבתן שרק משקף כהה אופנתי ,בואו תראו שילוב מרהיב ,מתאים לכל המתחתנות שמחפשות משקף לבן

ווג

משקפי שמש

והעיקר המשקפיים

משקפי שמש ווג

 

משקפי ראיה  מנומרות תמיד הופכות אותנו לחשובות ורציניות , משקפי ראייה מפלסטיק תמיד יותר בולטים על הפנים והן מומלצות למי שרוצה להבליט ולא להסתיר

 

משקפי ראיה

 

 

 

משקפי שמש VOGUE  ווג

 
 

משקפי שמש

 

משקפי ראיה

משקפי שמש

 

 

לסלבס נוספים  במשקפים

 
 

רשימה מלאה של נושאים ב משקפי שמש