אופטומטריסט
 

Google

רשת אתר

דף הבית

עדשות מגע

משקפי שמש

דרושים

קח תן

סוכנים

מולטיפוקל

בדיקות ראייה

ניתוחי לייזר

משקפי ראיה

ראיה ירודה

אופטומטריסטים

סלבס במשקפיים

 מילון מונחים

לימודי אופטומטריה

דגמי 2008

כתבות

צוות המומחים

אודות

קישורים

צור קשר

 

עדשות מגע מסיליקון הדרוג'ל -הדור הבא של העדשות

 
   

 עדשת הדור הבא של עדשות המגע הגיע לישראל

עדשות המגע סיליקון הידרוג'ל נותנות מענה פנטסטי לרוב מרכיבי עדשות המגע .

הפטנט של העדשות מורכב משילוב של שני חומרים ,המעניקים תחושת נוחות מושלמת .סיליקון הידרוג'ל  הינו שילוב של סיליקון החדיר לחמצן  והידרוג'ל.

חברת גונסון השיקה לאחרונה את עדשת המגע Acuvue Oasys with Hydraclear  ,המתאימות להרכבה  על בסיס יומי ומומלץ להחליפן כעבור שבועיים .לפי FDA  
  העדשות מגע מתאימות גם לשינה (7 ימים ו 6 לילות רצוף ולילה 7 בלי עדשות ).העדשות מתאימות לקצרי רואי (מיופים) והן לרחק רואי (היפרופים) .

הרכב העדשה מעניק לה תכונות רבות אשר לא היו קיימות בעבר בעדשות המגע לפיכך העדשה נושמת יותר , קיימת בה הגנה מקרינת הUV  תחושת הפציינט היא של  לחות תמידית לאורך רוב שעות היום,וכן העדשה מעניקה תחושה חלקה ולחה (ללכת עם להרגיש בלי) , היתרון  הגדול בתחלופה מהירה של כל שבועיים מונע מהעדשה לצבור משקעים ולכן מאפשר חדות ראייה חדה וברורה ופחות תופעות לוואי.

כאופטומטריסטית, לעדשות המגע יש תופעות לוואי הניתנות לטיפול , אנו מתחילים להרכיב עדשות מגע בגיל צעיר יחסית ונמצאים איתם רוב שעות היום ,כולל סופי שבוע,הפציינט מתרגל ללכת רק עם עדשות מגע ויש להזכיר לו לשלב בין השניים (משקפי ראייה ועדשות מגע), להפחית שעות הרכבה , לקבוע  יום בשבוע רק למשקפים וכו .

העדשה הזו בזכות הסיליקון הדרוג'ל  מפחיתה משמעותית את תופעות הלוואי ע"י כך שהיא מאפשרת ומעניקה לעין כמות חמצן מקסימאלית יחסית לעדשות המתחרות בשוק וכן חלופה מהירה יחסית. הפציינט ידווח על תחושה נעימה יותר במהלך היום ואילו בסוף היום על תחושת הקלה ,בסביבת המחשב יהיה נוח ונעים , העין במקום להיות אדומה תהיה לבנה ואנחנו האופטומטריסטים נחוש תחושת הקלה לראות קרנית עם מינימום תופעות לוואי .

חברת גונסון תאפשר לכל לקוח שרוצה להתנסות בעדשות מגע אלו לפנות לחנויות האופטיקה המובחרות ולקבל זוג עדשות  חינם ללא תשלום

 רשימת חנויות האופטיקה המשתתפות במבצע

לסרטון בנושא עדשות המגע  סיליקון הידרוגל גונסון

 

 
 
 

רשימה מלאה של נושאים ב עדשות מגע