אופטומטריסט
 

Google

רשת אתר

דף הבית

עדשות מגע

משקפי שמש

דרושים

קח תן

סוכנים

מולטיפוקל

בדיקות ראייה

ניתוחי לייזר

משקפי ראיה

ראיה ירודה

אופטומטריסטים

סלבס במשקפיים

 מילון מונחים

לימודי אופטומטריה

דגמי 2008

כתבות

צוות המומחים

אודות

קישורים

צור קשר

 

   משקפי שמש ווג

 
 

 

מודל2515B

 

 לבעלות מבנה פנים עגול מתאים מודל זהׂ .כיוון שהעדשות המלבניות שלו "שוברות" תווי פנים עגולים . המוטות במודל זה מקושטים באלמנט ייחודי - דיסקית מתכת עליה מוטבעת האות וסביבה מעגלים של אבני סוורובסקי קטנות .


מודל 2512

 
מודל 2512 בסגנון גקלין (קנדי) אונאסיס מחמיא לכל סוגי הפנים וקיים במגוון צבעים.
לבעלות עור בהיר מומלץ להרכיב מסגרות בהירות בגווני קרם או מסגרות בעלות צבעוניות חזקה . לבעלות עור כהה מומלצות מסגרות בגוונים חמים כגון בורדו ,סגול יין וירוק כהה .

 

ווג דגם 3640B

לבעלות פנים מאורכות וצרות מתאים מודל זה , כיוון שמסגרת המסכה יוצרת אשליה של רוחב .  סגנון נוסף שעוזר "לשבור" פנים מאורכות הוא סגנון הטייסים (מסגרות בעלות עדשות מעוגלות)

מודל 2518B

לבעלות מבנה פנים קטן ותווי פנים עדינים מתאים מודל זה . (מסכה צרה ) החובק את הרקות ויושב גבוה יחסית . המודל אינו מומלץ לבעלות אף ארוך (להן כדאי לבחור במסגרת שיושבת במרכז האף ושיוצרת אשליה של אף קצר )


מודל 2516

מודל נוסף המתאים לבעלות פנים מעוגלות . בגלל צורתן המיוחדת של העדשות (מלבניות עם גימורים מעוגלים),שיוצרת אשליה זוויתית מעט . באופן כללי לבעלות מבנה פנים עגול מומלצת מסגרת בעלת שתי עדשות, על פני מסגרת בצורת מסכה (עדשה אחת)

מודל 3635B

מוזל זה (מסכה גדולה) מתאים לבעלות מבנה פנים רחב או ארוך .  לבעלות שיער גינגי/ אדמוני  מומלצות מסגרות מנומרות או מסגרות בגוונים שונים של חום .  כדי לא ליצור ניגוד חזק מדי בין צבע המסגרת לצבע השיער .

מודל 3636

המודל מתאים לסוגים שונים של מבנה פנים . מבנה האיקס הפנימי שלו עוזר "לשבור" פנים רחבות מחד ,ומעניק רוחב לפנים צרות מאידך , כוכב האבנים הטבוע בפינת המסגרת של המשקפים מעניק לה שיק עדכני .

מודל 2513

הדגם הזה הוא אחד המודלים הבולטים בקולקציית 2008 .  המשקפי שמש  עוצבו בהשראת הלוק הוינטג'י  בתןספת טאץ' עכשוי. המודל מגיע במגוון רחב של צבעים : שחור וחום קלאסיים ,בז' שיקי ,לבן , אדום ,וסגול אופנתיים .

מודל 3637

מודל זה מתאים לפנים מרובעות בעלות מבנה עצמות מודגש במצח ובלסת .  הקוים המעוגלים של העדשות ושל מוטות המתכת הייחודיים "מרככים" את תווי הפנים המרובעים . האלמנטים המשובצים אבנים קטנות במרכז המסגרת ובצדדיה מעניקים לה טאץ' יוקרתי במיוחד .

מודל 2519

לבעלות פנים רחבות מתאים מודל זה. החיבור בין המוט לעדשה יוצרת את האות V ,הגורמת לאשליה של פנים צרות ומאורכות יותר . גוונים בהירים כגון חום ובז' מתאימים לבעלות שיער שטני וגוונים כהים כגון שחור ובורדו מתאימים לבעלות שיער שחור .

 


הכתבה באדיבות חברת לוקסוטיקה

 

רשימה מלאה של נושאים ב משקפי שמש