אופטומטריסט
 

Google

רשת אתר

דף הבית

עדשות מגע

משקפי שמש

דרושים

קח תן

סוכנים

מולטיפוקל

בדיקות ראייה

ניתוחי לייזר

משקפי ראיה

ראיה ירודה

אופטומטריסטים

סלבס במשקפיים

 מילון מונחים

לימודי אופטומטריה

דגמי 2008

כתבות

צוות המומחים

אודות

קישורים

צור קשר

 

 

שילוט דיגיטלי לחלונות ראווה

מי כמו חנויות האופטיקה מכיר את נושא עיצוב וסידור חלון ראווה למופת המזמין את הלקוחות להיכנס לחנות, מחזק את הקשר שלהם עם החנות מגדיל ומכוון את המכירות.

מה עם יכולתם לתת מימד דינאמי לחלונות הראווה ובאמצעות שילוט דיגיטלי לתת להם חוויה דינמית של החנות, של המוצר והשירותים שאתם נותנים. חברת נוביסיין שילוט דיגיטלי NoviSign Digital Signage השיקה שירות חדש לבעלי עסקים המאפשר לקחת כל מסך למקם בחלון הראווה או בבית העסק ולהריץ עליו מידע תדמיתי לגבי החנות, השירותים והמוצרים.

מה נדרש לשילוט דיגיטלי? מסך + חיבור לאינטרנט

איזה מסך מתאים ל שילוט דיגיטלי? כל מסך עם חיבור HDMI, Component, VGA  מה שחשוב שהמסך יתאים מבחינת גודל ומראה למיקום שלו בחנות. המסך הינו בעצם השלט הדיגיטלי שלכם

שילוט דיגיטלי איך זה עובד  

 

מה צריך לעשות על מנת להציג שילוט דיגיטלי?

1) לקנות מסך ולמקם אותו

2) לחבר את המסך ואינטרנט – באמצעות כבל ישירות למסך או מחשב או android TV

3) לפתוח חשבון בנוביסיין

4) להעלות תכנים לנוביסיין

5) לסדר את התכנים

6) לשייך למסך ולשלוח למסך

 

משתמשים מתקדמים טכנולוגים, יכולים להשתמש במערכת בעצמם. למרות שבדרך כלל כדאי לפנות לספק המחשוב שלכם לעזות לכם בהתקנה ראשונית של מערכת שילוט דיגיטלי. לאחר ההתקנה של השילוט הדיגיטלי תוכלו להמשיך ולתפעל אותו בעצמכם.

 

שילוט דיגיטלי היום נותן יכולת טובה להעביר מסרים ללקוחות שלכם. עם עד היות השתמשתם באתר האינטרנט אזי שבאמצעות נוביסיין אתם מביאים את האינטרנט אליכם לבית העסק ויוצרים חוויה דיגיטלית אפקטיבית מסוג חדש